Sezóna 2016/17

Na zimním stadionu jsou od sezóny 2010/2011 instalovány elektronické turnikety. Pro vstup na zimní stadion přiložte čárový kód ze vstupenky nebo permanentky pod elektronickou čtečku.

Vstupenku si můžete koupit přímo na vámi určenou sedačku. Cenová škála vstupenek je cenově rozdělena podle sektorů. Pokladny zimního stadionu se obvykle otevírají dvě hodiny před utkáním.

Cenové rozdělení JEDNOTLIVÝCH vstupenek
CenaSektoryBarva sedaček
100 KčC, D – stání---
120 KčA1, A5, B1, B5 + C1, C3, D1, D3Modrá + sedačky krajních sektorů za brankou
140 KčA2, A4, B2, B4 + C2, D2Bílá + sedačky prostředního sektoru za brankou
160 KčA3, B3Červená

Vstupenky na přípravná utkání činí 50 Kč, bez ohledu na soupeře či sektor. Ceny vstupenek na případné play-off nebo play-out zatím nebyly stanoveny.

Děti do 120 cm mají vstup zdarma, nemají však právo na místo. Vozíčkáři mají vstup zdarma, stejně tak jako jejich doprovod. Ten však rovněž nemá nárok na místo.

Pro fanoušky hostů bude vyhrazena část sektoru C (stání).

Vstupenky si můžete kupovat nebo zarezervovat i z pohodlí domova! Pokud máte zájem využít této možnosti, klikněte na odkaz, který je uvedený níže. Ten vás přesměruje na sekci „Nákup on-line“.

KOUPIT/ REZERVOVAT VSTUPENKU ON-LINE!

Informace o předprodeji na nejbližší utkání najdete ZDE

ON-LINE NÁKUP VSTUPENEK:

Pomocí internetového systému, který zprostředkovává společnost Ticketportal, si rezervujete sedačku, na níž budete během určitého zápasu chtít sedět. V případě, že máte zájem o vstupenku „na stání“, vyberete pouze sektor, tedy C, nebo D.

Vyzvednutí rezervované vstupenky může proběhnout dvěma způsoby:

1) Po provedení rezervace si vytiskněte nebo opište číslo rezervace. To následně ukážete na pobočce Ticketportalu, zaplatíte určitou částku a do rukou se vám dostane vstupenka s čárovým kódem. Pobočky Ticketportalu v Olomouckém kraji naleznete ZDE.

2) Po provedení rezervace si vytiskněte nebo opište číslo rezervace. To následně ukážete na pokladně zimního stadionu během předprodeje na určitý zápas. Termíny předprodeje jsou vždy uvedeny na oficiálním webu HC Olomouc.

!!!Upozorňujeme, že rezervovaná vstupenka musí být zaplacena a vyzvednuta nejpozději den před hracím dnem. V den zápasu rezervace propadá a vámi rezervovaná vstupenka je opět k dostání všem osobám!!!

ON-LINE NÁKUP VSTUPENEK V DEN UTKÁNÍ:

V den utkání si můžete zakoupit vstupenku on-line pouze pomocí Card Pay pomocí webové brány. V tomto případě je možné vytisknout vstupenky přímo doma, nebo si vstupenky vyzvednout na prodejním místě na základě variabilního symbolu, který vám bude po úspěšné platbě odeslán na registrační email. Seznam poboček Ticketportalu ZDE.

UPOZORŇUJEME! V den utkáním nejsou pokladny na zimním stadionu v tomto případě prodejním místem. To znamená, že vaši vstupenku, rezervovanou v den utkání, si můžete vyzvednout pouze na pobočce Ticketportalu.

Ceník vstupenkého na další události:

Ceník vstupného
Přátelská utkání:50 Kč
Vstupné na zápasy mládeže a sledge hokeje:zdarma
Veřejné bruslení (1 hodina):40 Kč

Aktuálně na webu
Série proher zlomena! Kohouti přestříleli Zlín

Z L Í N – I když se jednalo pouze o přípravné utkání, fanoušci obou týmů si přišli na své. Dohromady padlo osm branek! Skóre utkání sice otevřeli domácí, Olomouc však dokázala rychle zareagovat, a do šaten se tak šlo za vyrovnaného stavu. Druhá perioda byla na góly nejbohatší, vstřeleno jich bylo celkem pět. V závěrečné třetině to Berani dokonce zkusili bez brankáře, čehož ovšem využil Jan Knotek a střelou do prázdné klece pojistil výhru Olomouce.

Servis

Klub     A-tým     Zápasy     Mládež     Sledge     Marketing     Vstupenky     Stadion     Fanzóna     Archiv

Copyright © 2010-2016 HC OLOMOUC, s.r.o. & eSports.cz, s.r.o.  | Informace o autorských právech  | RSS
Zakłady Unibet  | Ricevitoria Bet-at-home | Energetický audit  | Hokejové tašky | Vsaďte si na hokej