Sezóna 2015/16

Na zimním stadionu jsou od sezóny 2010/2011 instalovány elektronické turnikety. Pro vstup na zimní stadion přiložte čárový kód ze vstupenky nebo permanentky pod elektronickou čtečku.

Vstupenku si můžete koupit přímo na vámi určenou sedačku. Cenová škála vstupenek je cenově rozdělena podle sektorů. Pokladny zimního stadionu se obvykle otevírají dvě hodiny před utkáním.

Cenové rozdělení JEDNOTLIVÝCH vstupenek
CenaSektoryBarva sedaček
100 KčC, D – stání---
120 KčA1, A5, B1, B5 + C1, C3, D1, D3Modrá + sedačky krajních sektorů za brankou
140 KčA2, A4, B2, B4 + C2, D2Bílá + sedačky prostředního sektoru za brankou
160 KčA3, B3Červená

Vstupenky na přípravná utkání činí 50 Kč, bez ohledu na soupeře či sektor. Ceny vstupenek na případné play-off nebo play-out zatím nebyly stanoveny.

Děti do 120 cm mají vstup zdarma, nemají však právo na místo. Vozíčkáři mají vstup zdarma, stejně tak jako jejich doprovod. Ten však rovněž nemá nárok na místo.

Pro fanoušky hostů bude vyhrazena část sektoru C (stání).

Vstupenky si můžete kupovat nebo zarezervovat i z pohodlí domova! Pokud máte zájem využít této možnosti, klikněte na odkaz, který je uvedený níže. Ten vás přesměruje na sekci „Nákup on-line“.

KOUPIT/ REZERVOVAT VSTUPENKU ON-LINE!

Informace o předprodeji na nejbližší utkání najdete ZDE

ON-LINE NÁKUP VSTUPENEK:

Pomocí internetového systému, který zprostředkovává společnost Ticketportal, si rezervujete sedačku, na níž budete během určitého zápasu chtít sedět. V případě, že máte zájem o vstupenku „na stání“, vyberete pouze sektor, tedy C, nebo D.

Vyzvednutí rezervované vstupenky může proběhnout dvěma způsoby:

1) Po provedení rezervace si vytiskněte nebo opište číslo rezervace. To následně ukážete na pobočce Ticketportalu, zaplatíte určitou částku a do rukou se vám dostane vstupenka s čárovým kódem. Pobočky Ticketportalu v Olomouckém kraji naleznete ZDE.

2) Po provedení rezervace si vytiskněte nebo opište číslo rezervace. To následně ukážete na pokladně zimního stadionu během předprodeje na určitý zápas. Termíny předprodeje jsou vždy uvedeny na oficiálním webu HC Olomouc.

!!!Upozorňujeme, že rezervovaná vstupenka musí být zaplacena a vyzvednuta nejpozději den před hracím dnem. V den zápasu rezervace propadá a vámi rezervovaná vstupenka je opět k dostání všem osobám!!!

ON-LINE NÁKUP VSTUPENEK V DEN UTKÁNÍ:

V den utkání si můžete zakoupit vstupenku on-line pouze pomocí Card Pay pomocí webové brány. V tomto případě je možné vytisknout vstupenky přímo doma, nebo si vstupenky vyzvednout na prodejním místě na základě variabilního symbolu, který vám bude po úspěšné platbě odeslán na registrační email. Seznam poboček Ticketportalu ZDE.

UPOZORŇUJEME! V den utkáním nejsou pokladny na zimním stadionu v tomto případě prodejním místem. To znamená, že vaši vstupenku, rezervovanou v den utkání, si můžete vyzvednout pouze na pobočce Ticketportalu.

Ceník vstupenkého na další události:

Ceník vstupného
Přátelská utkání:50 Kč
Vstupné na zápasy mládeže a sledge hokeje:zdarma
Veřejné bruslení (1 hodina):40 Kč

Aktuálně na webu
Rodinný den na Bělidlech. Přijďte si zasportovat s Kohouty!

O L O M O U C – Už za pár dní slaví svůj svátek všechny děti, a tak se Nákupní park Bělidla rozhodl uspořádat Rodinný den. Jako spolupořadatelé byli přizváni i olomoučtí hokejisté, a tak bude na návštěvníky čekat i pět stanovišť s úkoly. Těšit se můžete na dvanáct hráčů A týmu a čtrnáct hokejistů olomoucké mládeže, kteří se na stanovištích budou střídat po dvou hodinách. Sobotní program ale bude mnohem bohatší. Přesvědčit se můžete sami! V sobotu 28. května od 10 do 16 hodin.

Servis

Klub     A-tým     Zápasy     Mládež     Sledge     Marketing     Vstupenky     Stadion     Fanzóna     Archiv

Copyright © 2010-2016 HC OLOMOUC, s.r.o. & eSports.cz, s.r.o.  | Informace o autorských právech  | RSS
Zakłady Unibet  | Ricevitoria Bet-at-home | Energetický audit  | Hokejové tašky | Vsaďte si na hokej