Informace k prodeji permanentních vstupenek na sezónu 2023/2024

Klub
O L O M O U C – Olomoučtí kohouti se již zodpovědně a s elánem připravují na sezónu 2023/2024, na kterou si od začátku června budete moci pořídit permanentní vstupenky. Majitelé permic z ročníku 2022/2023 si svá místa budou moci obhájit od 1. 6. v určených termínech v kamenné prodejně fanshopu až do 20. 6, poté bude zahájen volný prodej permanentek. PRO VÝMĚNU PERMANENTEK JE NUTNÉ PŘINÉST PERMICI ZE SEZÓNY 2022/2023. BEZ NÍ NENÍ VÝMĚNA MOŽNÁ! Prodej permic na neobsazená místa bude spuštěn 13. 6. Platba osobně ve fanshopu na zimním stadionu bude možná v hotovosti i kartou.

CENA PERMIC SE NEZVÝŠILA, V NĚKTERÝCH PŘÍPADECH I ZLEVNILA!

Aktuální doba není příliš příznivá pro rozpočet domácnostÍ, všude řádí stále vysoká inflace. HC Olomouc jde ale proti proudu! Vážíme si svých věrných fanoušků, kteří nás po celou sezónu 2023/2024 odhodlaně podporovali a i díky nim jsme skrze předkolo pronikli až do čtvrtfinále, kde jsme každý zápas neústupně a statečně sváděli vyrovnané boje s Pardubicemi, vítězem základní části. I letos si budeme chtít udržet svého „šestého hráče“, a proto ceny permanentek nezdražujeme!

VARIANTY PERMANENTNÍCH VSTUPENEK

Fanoušci HC Olomouc si budou moci vybírat ze tří variant permanentních vstupenek, které jsou blíže popsány níže, a především pak v přiložené grafice, v níž jsou uvedeny benefity jednotlivých balíčků. Výše cen permic se oproti předchozí sezóně nezvýšila, takže ty stále zůstávají jedny z nejlevnějších v rámci celé extraligy ledního hokeje. V případě 1. a 2. řady sektorů A2, A4, B2, B4 dokonce došlo k zlevnění! Za tyto řady fanoušek zaplatí cenu permice 2. kategorie.

Varianta SILVER nabízí možnost navštívit všechny domácí extraligové zápasy HC Olomouc v základní části ročníku 2023/2024. Majitel této varianty bude mít dále předkupní právo na nadstavbovou část sezóny 2023/2024.

U balíčku GOLD budete moci oproti první variantě navštívit všechna domácí přátelská a extraligová utkání HC Olomouc v sezóně 2023/2024, a to tedy včetně nadstavbové části. V ročníku 2023/2024 se tato varianta finančně vyplatila, neboť držitelé tohoto typu permanentky mohli navštívit 4 domácí přátelská utkání a stejný počet zápasů play-off.

Poslední možností je zakoupení balíčku PREMIUM. Majitel této varianty bude mít 1x za sezonu možnost účasti ve VIP prostorách a během sezóny získá další exkluzivní benefity. Reálně se navíc stane hrdým partnerem klubu, k čemuž získá i certifikát vydaný klubem.

Nákupem jakékoli varianty navíc i díky našim partnerům získají fanoušci zajímavé bonusy, kterými jsou:

  • Možnost návštěvy multikina Premiere Cinemas v Galerii Šantovka, a to každé pondělí s možností 1+1 vstupenka zdarma po předložení permanentní vstupenky.
  • V Bageterie Boulevard v Galerii Šantovka při každém nákupu slevu 14 %.
  • V kamenné prodejně fanshopu 10 % na celý nákup (vyjma zakoupení dárkových poukazů, vstupenek, zboží ve slevě a speciálních produktů).

Výše uvedené akce platí do 30. 4. 2024, nebo do odvolání.

PRO VÝMĚNU PERMANENTEK JE NUTNÉ PŘINÉST PERMICI ZE SEZÓNY 2022/2023. BEZ NÍ NENÍ VÝMĚNA MOŽNÁ!

TERMÍNY PŘEDPRODEJŮ PERMANENTEK

Předprodej permanentek pro držitele permic ze sezóny 2022/2023 proběhne od 1. 6. v určených termínech v kamenné prodejně fanshopu až do 20. 6. Na neobsazená místa bude prodej spuštěn 13. 6.

VOLNÝ PRODEJ PERMANENTNÍCH VSTUPENEK

Po ukončení předprodeje pro držitele permanentek ze sezóny 2022/2023 budou nevyužité rezervace 21. 6. uvolněny do volného prodeje. Níže jsou uvedeny ceny permanentních a jednorázových vstupenek pro sezónu 2023/2024.

CENY JEDNORÁZOVÝCH VSTUPENEK

Pokud si i přes veškeré uvedené výhody hodláte nekupovat permanentní vstupenku, ale budete si pořizovat jednorázové, rozhodně neváhejte se včasným nákupem. Do 15 dní před zahájením daného utkání zaplatíte za jednorázovou vstupenku stejnou cenu jako v loňské sezóně (nižší v určených 1. a 2. řadách, viz. výše). Od 14 dní do začátku zápasu se cena při „standardních“ utkání zvýší o 10 Kč, v případě „TOP“ zápasů o 30 Kč.

OBCHODNÍ PODMÍNKY

Zakoupením a užíváním permanentní i jednorázové vstupenky na sezónu 2023/2024 souhlasíte s Obchodními podmínkami HC Olomouc s.r.o. pro prodej permanentních a jednotlivých vstupenek na sezónu 2023/2024.