Informace pro držitele průkazu ZTP a jejich doprovod

O L O M O U C – Přípravy na novou sezónu jsou v plném proudu. Stejně jako loni mohou držitelé průkazu ZTP i se svým doprovodem navštěvovat utkání A-týmu na volný lístek. Účast na zápase je ale nutné nahlásit nejdříve 24 hodin před daným duelem na níže uvedený e-mail.

Držitelé průkazu ZTP využívající invalidní vozík mohou během sezóny 2018/2019 navštěvovat utkání HC Olomouc na volný lístek. Účast na zápase je ovšem nutné nahlásit nejdříve 24 hodin před startem utkání na e-mail akreditace@hc-olomouc.cz, a to ve formátu jméno + příjmení včetně doprovodu. Maximální kapacita na jednom zápase je šest držitelů průkazu ZTP a jejich doprovod (jako doprovod je vždy počítán jeden člověk).

Volné vstupenky budou připraveny k vyzvednutí u PRESS vchodu (nalevo od vrátnice), kde je nutné nahlásit jméno žadatele i jméno doprovodu a předložit k ověření průkaz totožnosti. Vstupovat lze i nadále přes PRESS vchod.

Níže je pak znázorněno umístění plochy pro návštěvníky s průkazem ZTP/ZTP-P a jejich doprovod.