Informace k předprodeji na utkání s Libercem

Klub
O L O M O U C – Po páteční výhře nad Kladnem Olomouc navýšila sérii zápasů na domácím ledě, kdy se jí podařilo bodovat, už na pět utkání! Nyní je však před nimi náročná výzva v podobě loňského finalisty. Na olomoucký led totiž zavítá Liberec, s nímž kohouti v letošním ročníku zatím nebodovali. Nyní se tak budou pokoušet o vůbec první vítězství proti tomuto soupeři. Nezapomeňte si včas pořídit lístek, ať nechybíte u této neopakovatelné podívané! Internetový předprodej na toto utkání začal již v pátek krátce po skončení utkání proti Kladnu, osobní předprodej na pokladnách Zimního stadionu se uskuteční ve čtvrtek 20. února od 16 do 17 hodin. Zbylé vstupenky budou k dostání také v den utkání a to dvě hodiny před jeho začátkem. Úvodní buly zápasu proti Liberci bude vhozeno v pátek 21. února v 18:00.