A-tým čeká osm přípravných zápasů. Poprvé doma 23. srpna

Daniel Fekets
O L O M O U C - Olomoucké hokejisty čeká v přípravném období osm utkání. V nich postupně změří síly s Vítkovicemi, Třincem, Kometou, Košicemi a Trenčínem. V plecharéně se poprvé představí v úterý 23. srpna proti Košicím.

První utkání přípravy 2022 je na programu 11. srpna, kdy Hanáci zavítají do Vítkovic. O necelý týden později je čeká venkovní dvojboj. Nejprve se představí na ledě úřadujícího mistra z Třince, poté zavítají do Brna.

V úterý 23. srpna se svěřenci Jana Tomajka a Borise Žabky představí doma. Utkají se s Košicemi, přičemž ještě tentýž týden v pátek vyzvou opět Vítkovice. Na konci srpna čeká Moru cesta na Slovensko, tam se střetne s Trenčínem.

V září se ukáže dvakrát doma. Krátce před startem Tipsport extraligy přivítá brněnskou Kometu. Generálku obstará tentokrát domácí zápas s trenčínskou Duklou.

Časy začátků zápasů budou zveřejněny v nejbližší době.