Alexandr Lhotský bude odpovídat, ptejte se až do čtvrtka

Redakce
O L O M O U C - Prostřednictvím oficiálního webu HC Olomouc můžete stále pokládat libovolné otázky zkušenému obránci Mory Alexandru Lhotskému. Prázdninový off-line rozhovor bude ukončen ve čtvrtek 4. srpna během dopoledne, kdy Lhotský na všechny vaše dotazy odpoví.

Možnosti položit otázku Alexandru Lhotskému již využila celá řada fanoušků. V systému čeká na odpověď téměř 50 dotazů. Ptát se můžete až do čtvrtka 4. srpna.

Ten, kdo položí nejzajímavější či nejoriginálnější otázku, získá od klubu drobnou odměnu. Vítěze vybere při off-line rozhovoru samotný Lhotský. Podmínkou pro zisk výhry je uvedení platného e-mailu ve formuláři pro pokládání otázky.

Alexandr Lhotský plní kádru trenérů Fialy a Tomajka klíčovou roli. Za dva roky odehrál 80 zápasů a připsal si 22 bodů za 4 branky a 18 asistencí. V loňské sezóně ho mírně zbrzdilo zranění, kvůli kterému měsíc absentoval. Nyní se však v plné síle připravuje na start nového prvoligového ročníku.

Zeptejte se Alexandra Lhotského na libovolnou otázku i vy!