Beseda s Janem Tomajkem, Zdeňkem Motákem a Branislavem Konrádem

Klub
O L O M O U C – HC Olomouc spolupracuje s Univerzitou Palackého v Olomouci na unikátním projektu Univerzita pro sport. A právě v rámci tohoto projektu máte možnost navštívit besedu s trenéry A-týmu Janem Tomajkem a Zdeňkem Motákem, a gólmanskou jedničkou Branislavem Konrádem! Beseda se koná 18. září od 17:30 v Aplikačním centru BALUO v Neředíně.

O zapojení HC Olomouc do tohoto projektu jsme informovali již dříve v únoru tohoto roku. Cílem projektu je prolnout akademické prostředí s aktivitami města a místních sportovních klubů tak, aby ze vzájemné spolupráce profitovaly všechny strany. Pro veřejnost nabídne Univerzita pro sport například právě besedy, jako ta s trenéry a brankářem olomouckého hokejového klubu.

Beseda s Janem Tomajkem, Zdeňkem Motákem a Branislavem Konrádem se koná 18. září od 17:30 v AC BALUO. Celou besedu bude moderovat děkan FTK UP Michal Šafář, který se věnuje sportovní psychologii a spolupracoval například s tenistkou Petrou Kvitovou. Téma besedy bude ještě upřesněno.

Aplikační centrum BALUO je vědeckotechnický park zaměřený na výzkum, technologie, inovační podnikání a odborné vzdělávání v oblasti pohybové aktivity, prevence civilizačních nemocí a podpory zdravého životního stylu. AC BALUO naleznete na adrese U letiště 976/32 v Neředíně.