Čekání na zápas se zkrátí! Kohouti v přátelském utkání vyzvou Jihlavu

Klub
O L O M O U C – Ani během dlouhé reprezentační pauzy nebudou Kohouti zahálet. Kromě tréninků čeká Hanáky i jedno přátelské utkání, a to s jihlavskou Duklou. To se odehraje netradičně ve středu 21. února od 17 hodin na olomouckém zimním stadionu.

Dlouhou olympijskou pauzu před koncem základní části ozvláštní olomouckému áčku přátelský zápas s Jihlavou, která po návratu do nejvyšší soutěže prožívá ne příliš povedenou sezónu. Utkání se odehraje netradičně ve středu 21. února od 17 hodin. Vstupné činí 50 Kč, permanentkáři mají vstup na zápas zdarma.

On-line předprodej vstupenek odstartuje v úterý 13. února v 9:00. V den utkání pak budou pokladny otevřeny tradičně dvě hodiny před zápasem, tedy od 15 hodin.