DŮLEŽITÉ! V neděli 16. 10. turnikety u Magistrátu budou vyhrazeny fanouškům Komety Brno

Klub
O L O M O U C – Olomoučtí hokejisté v neděli 16. 10. od 17:00 přivítají na svém ledě tým HC Kometa Brno. Pouze pro fanoušky hostů budou pro vstup vyhrazeny turnikety u Magistrátu města Olomouce. Tímto žádáme brněnské fanoušky, aby respektovali toto nařízení a pro vstup využili pouze tento vchod. Domácí fanoušci se na zimní stadion dostanou zbývajícími klasickými vstupy (včetně „čteček“ u „Magistrátu“). Vzhledem k pravděpodobně velké vytíženosti jednotlivých vstupů doporučujeme všem fanouškům, aby na zápas dorazili s dostatečnou časovou rezervou.

Žádáme fanoušky Komety Brno, aby si kupovali vstupenky pouze do hostujících sektorů C, tj. do sektorů C1, C2, C3, C Stání, C3 Hosté. Z bezpečnostních důvodů nebudou fanoušci Komety Brno vpuštěni do ostatních sektorů, případně budou z těchto sektorů vykázáni do hostujících sektorů C.