Další odchod potvrzen. Radek Meidl míří do HKM Zvolen

O L O M O U C - Další hráč z loňského kádru opouští HC Olomouc. Mladý dravý útočník Radek Meidl míří na Slovensko do klubu HKM Zvolen. Podle oficiálních stránek zvolenského klubu podepsal Meidl u účastníka loňského čtvrtfinále slovenské extraligy dlouhodobý kontrakt. Meidl je tak už sedmým hráčem, který končí v mužstvu Petra Fialy a Jana Tomajka.

Meidl v loňské sezóně pendloval mezi Olomoucí a druholigovým Prostějovem. Hned na startu ročníku se neuchytil v Třebíči, kam ho Hanáci původně zamýšleli poslat.

V základní části první hokejové ligy odehrál dvaadvacetiletý útočník celkem šestnáct zápasů, ve kterých si připsal tři góly a dvě asistence. V play-off potom přidal další dva starty, ovšem bodově se neprosadil.

Radek Meidl začal letní přípravu s Olomoucí, dopředu se ale vědělo, že si hledá angažmá v jiném zahraničním klubu.

Olomouc tak přišla už o sedmého hráče z loňského kádru. Kolonka příchodů zatím žádného rozšíření nedoznala, vedení klubu však na posílení současného týmu pracuje.