Do tréninku se zapojil slovenský bek Kotvan, Selingr zůstane

O L O M O U C - S olomouckou Morou trénuje od pondělí slovenský jednadvacetiletý bek Oldrich Kotvan. Ten se připravoval se Zlínem, kvůli přetlaku obránců v extraligovém klubu však byl Kotvan poslán na Hanou. Potvrzen byl navíc příchod zkušeného útočníka Pavla Selingra (na smínku), který by měl dres Mory oblékat celou sezónu.
⇒ Oldrich Kotvan
FOTO: hokej.zlin.cz

Stokilový obránce Oldrich Kotvan se zapojil do tréninku s Hanáky a odehraje i poslední dva přátelské zápasy. Přípravu strávil ve Zlíně, kde se ovšem do kádru nevešel. "Mile nás překvapil, nicméně jeho šance se zmenšily dostatkem našich mladých obránců. Vedení klubu se rozhodlo, že mu v současné situaci smlouvu nenabídneme," uvedl Mgr. Patrik Kamas, jednatel klubu PSG Zlín pro web Zlína.

Potvrzen byl také příchod útočníka Pavla Selingra, který byl v Olomouci od začátku přípravy na ledě, navíc už odehrál i dvě utkání. Naopak po týdenní zkoušce se s mužstvem rozloučil jiný slovenský bek, Robert Mitro.

S dalším zužováním kádru se už nepočítá. "Je nás akorát tolik, abychom dali dohromady čtyři pětky. Naši mladí navíc mohou ještě pomoci juniorce," řekl generální manažer mory Erik Fürst.

"Na marodce máme Zbořila a Ministra, což je ještě minimálně na dva měsíce, ve Skalici se navíc zranil Martin Janáček. Má zlomenou čelist, byl na operaci a bude šest týdnů chybět," prozradil Fürst.