Dobročinná aukce na podporu osob postižených přírodní katastrofou na jižní Moravě

Klub
O L O M O U C – Vzhledem k událostem čtvrtečního dne spustily kluby Tipsport extraligy dobročinnou aukci hokejových artefaktů. Výtěžek poputuje na podporu těch, kteří během přírodní katastrofy přišli o střechu nad hlavou i své blízké.

Olomoučtí fanoušci si z aukční nabídky mohou vybrat dres Viléma Buriana a Jana Lukáše z letošní sezóny, dále dres Davida Ostřížka a Davida Škůrka z ročníku 2019/2020 či dres Petra Koloucha a Petra Strapáče ze sezóny 2018/2019. Mimo to jsou v nabídce i dvě šály, a to z letošní základní části a play-off. Dresy i šály budou podepsány všemi hráči olomouckého A-týmu.

Na výše zmíněné artefakty můžete přihazovat na webu www.sportovniaukce.cz. Aukce končí ve středu 30.6. v 18 hodin.