Doma dvakrát od pěti! Čtvrtfinálová série s Plzní už má časový rozpis

Redakce
O L O M O U C – Po dohrání 52. kola Tipsport extraligy se nejenom rozhodlo o aktérech jednotlivých sérií předkola play-off a čtvrtfinále, zároveň už jsou však ale jasné i přesná data i časy jednotlivých utkání. Olomouc započne svou bitvu s Plzní v pondělí 18. března od 19:00 na půdě soupeře, druhý zápas startuje na západě Čech hned další den od 17:00. To nejdůležitější jsou však pro Hanáky domácí zápasy. V pátek 22. března i v sobotu 23. března se vhodí úvodní buly ve stejný čas – přesně v 17:00! Časy startů případného pátého, šestého a sedmého duely zatím nebyly stanoveny.

Veškeré informace k předprodeji na oba domácí duely čtvrtfinále s Plzní naleznete zde! Už v pondělí 11. března totiž začíná hájení pro všechny permanentkáře na Ticketportalu.