Důležitá bezpečnostní upozornění k utkání proti HC Kometa Brno!

Klub
O L O M O U C – V pátek 10. ledna čeká kohouty atraktivní utkání proti HC Kometa Brno. Tento zápas byl organizátory posouzen jako rizikový, a budou jej tedy doprovázet některá bezpečnostní opatření. Vchod od magistrátu bude vyhrazen výhradně pro fanoušky hostů, domácí fanoušky žádáme, aby využili vstupy od prodejny Billa či vstup vedle recepce zimního stadionu. Vstup na stadion bude fanouškům umožněn již hodinu a půl před začátkem zápasu, tj. v 16:30. Doporučujeme přijít na utkání s dostatečným předstihem, ať máte jistotu, že se do útrob stadionu dostanete ještě před úvodním buly. Děkujeme za pochopení.

Vzhledem k bezpečnostním opatřením jsou na zápas proti Kometě Brno hraný 10. ledna upraveny vstupu fanoušků na zimní stadion.

VSTUP PRO PERMANENTKÁŘE: vchod od Billy + vchod u recepce

VSTUP NA VSTUPENKU (domácí fanoušci): vchod od Billy + vchod u recepce