Důležitá bezpečnostní upozornění k utkání proti PSG Berani Zlín!

Klub
O L O M O U C – Sezóna vrcholí, ke slovu se dostaly vyřazovací souboje! HC Olomouc se v předkole play-off střetne s PSG Berani Zlín, přičemž první dva zápasy hrané 9. a 10. března odehraje doma. Oba duely byly organizátory posouzeny jako rizikové, a budou je tedy doprovázet některá bezpečnostní opatření. Vchod od magistrátu bude vyhrazen výhradně pro fanoušky hostů, domácí fanoušky žádáme, aby využili vstupy od prodejny Billa či vstup vedle recepce zimního stadionu. Vstup na stadion bude fanouškům umožněn již hodinu a půl před začátkem zápasu, tj. v 15:30. Doporučujeme přijít na utkání s dostatečným předstihem, ať máte jistotu, že se do útrob stadionu dostanete ještě před úvodním buly. Děkujeme za pochopení.

Vzhledem k bezpečnostním opatřením jsou na zápas proti PSG Berani Zlín hrané 9. března a 10. března upraveny vstupu fanoušků na zimní stadion.

VSTUP PRO DOMÁCÍ (vstupenky):

vchod od Billy + vchod u recepce
turniket + čtečka (bez rozdílu)

VSTUP PRO DOMÁCÍ (celosezónní permanentka – bílá):

vchod od Billy + vchod u recepce
turniket

VSTUP PRO HOSTY (vstupenky):

vchod od magistrátu
turniket