Dva body zůstávají doma! Junioři vyhráli dramatický zápas s Boleslaví v prodloužení

Kristýna Nováková
O L O M O U C – Dramatický zápas plný gólů přineslo střetnutí mezi olomouckými a mladoboleslavskými juniory. Domácí se po brankách Tomajka a Máchy se v první třetině dostali do dvougólového vedení. Na to Boleslav dokázala odpovědět až necelé tři minuty před koncem třetiny. Ve druhé třetině však hosté zvrátili stav utkání, když si v rozmezí jedné minuty připsali dva přesné zásahy z holí Houška a Grima. Z vedení se Boleslav neradovala dlouho, protože ve 31. minutě srovnal Štefka. Necelých pět minut před koncem se Lvům podařilo skórovat ve vlastním oslabení a už to vypadalo, že si odvezou tři body. To by však domácí nesměli na soupisce mít Lukáše Pírka, který v čase 58:30 vyrovnal na 4:4. Krátce po začátku prodloužení pak rozhodl Joshua James Mácha.