Extraliga je zpět! Kdy se Hanáci vydají znova do akce?

Klub
Extraliga se vrací! Po zhruba čtyřech týdnech nucené pauzy se na česká kluziště opět vrací extraligový hokej. Od středy mohou týmy zase začít trénovat ve svých arénách a o víkendu se můžeme těšit na první zápasy obnovené soutěže. Kdy na led vyjedou hokejisté Olomouce?

Restart soutěže v úterý potvrdila mimořádná valná hromada Asociace profesionálních klubů ledního hokeje. APK rovněž schválila parametry žádosti o výjimku, jež vedení Tipsport extraligy odešle Národní sportovní agentuře. Znovurozjetí TELH je naplánováno na sobotu 7. listopadu, na programu budou v ten den čtyři dohrávky. V pondělí pak všechny týmy odehrají kompletní 15. kolo soutěže. Duely se pochopitelně budou odehrávat bez fanoušků a za přísných hygienických podmínek, které ještě budou do pátku upřesněny. Momentálně platí, že jak hráči, tak i členové realizačního týmu musí před každým zápasem předložit negativní PCR test.

Hanáci se do extraligového kolotoče zapojí v pondělí 9. listopadu, kdy je čeká duel s libereckými Bílými Tygry. O dva dny později, ve středu 11. listopadu, se pak představí na domácím ledě, kde budou od 18:00 hostit Zlín.