FOTO: Hokejisté předali dary od fanoušků nemocným dětem

Klub
O L O M O U C - Celý prosinec jste vy, fanoušci HC Olomouc, nosili na zimní stadion pod vánoční strom dárky pro dlouhodobě hospitalizované děti z dětského oddělení olomoucké Fakultní nemocnice. Ve čtvrtek, dva dny před Štědrým dnem, předali zástupci hráčů, Jiří Dopita a Jakub Bartoň, vaše dárky přímo v nemocnici. Klub HC Olomouc vám za váš příspěvek děkuje!

Pod stromečkem se nakonec objevily hromady dárků – knížky, omalovánky, autíčka, auta, autodráha, pastelky, plyšové hračky a mnoho dalšího.

Po středečním utkání proti Mostu tak nastala fáze příprav a balení dárků do obrovských vánočně vyzdobených krabic, ve čtvrtek pak zástupci z řad hráčů předali dárky dětem přímo ve Fakultní nemocnici.

Předávání se zúčastnil i promoteam Hitrádia Orion, který oči nemocných dětí potěšil dalšími drobnostmi.

Všem dětem přejeme hlavně brzké uzdravení. Klub HC Olomouc děkuje fanouškům, kteří během prosince přispěli svým dárkem, a pomohli tím alespoň částečně dětem zpříjemnit pobyt v nemocnici.