Famózní výkon! Kohouti rozstříleli Oceláře 5:2

Kristýna Nováková
O L O M O U C – Diváci, kteří se v první únorový pátek vydali na utkání Olomouce s Třincem rozhodně nelitovali. Plecharéna viděla atraktivní hokej plný šancí i gólů. Domácí se mohli radovat už po necelých 3 minutách hry po gólu Vojtěcha Tomečka. O pět minut později však srovnal stav utkání Martin Růžička trestným střílením. Ve druhém dějství se vedení v zápase po střele Marka Svačiny ujali hosté, to jim vydrželo až do času 39:21, kdy v přesilovce vyrovnal Jakub Galvas. Ve třetí třetině pak vrátil vedení Kohoutům František Skladaný. V 55. minutě z nařízeného trestného střílení zvýšil náskok Olomouce Zbyněk Irgl a o 30 vteřin poté se parádičkou s prohozením kotouče mezi bruslemi prosadil také Aleš Jergl.