Fotografická soutěž s HC Olomouc

Klub
O L O M O U C – Venku je krásně a jsou tu letní prázdniny, doba dovolených a výletů. Ačkoliv na hokejová utkání si ještě nějaký ten pátek počkáme, není důvod neukázat, kterému týmu jsme věrní! A jak lépe dokázat svou klubovou příslušnost, než povedenou fotografií? Zúčastněte se naší letní soutěže, ukažte, komu fandíte, a hrajte o zajímavé ceny!

Na letní měsíce si pro všechny fanoušky HC Olomouc nachystal klub fotografickou soutěž o zajímavé zážitky a věcné ceny. V případě hokeje totiž platí, že i když sejde z očí, nesejde z mysli!

Jak soutěžit?

V termínu od 3. července do 31. srpna 2017 pošlete na e-mailovou adresu soutez@hc-olomouc.cz vámi pořízenou fotografii s tématikou týkající se olomouckého hokejového klubu. Jak vyjádříte svůj vztah ke Kohoutům je zcela na vás. Spolu s fotografií nám zašlete své celé jméno a e-mailovou adresu, na které vás v případě výhry můžeme kontaktovat.

Každý fanoušek může do soutěže přihlásit jednu fotografii. Přihlášením fotografie do soutěže dáváte souhlas s jejím zveřejněním na webových stránkách klubu a v zápasovém bulletinu Kohoutí trefa. U fotografie však nebude uvedeno vaše celé jméno či e-mail.

O co se soutěží?

Výherce fotografické soutěže vybere porota složená z hráčů A-týmu. Hráči vyberou celkem tři vítězné fotografie. Autoři nejlepších snímků navštíví trénink A-týmu, prohlédnou si nově zrekonstruované zázemí A-týmu a nakonec v šatně extraligového Áčka převezmou přímo od hráčů věcné ceny.

Shrnutí

• Fotosoutěž se koná od 3. července do 31. srpna 2017.
• Tématem snímku musí být HC Olomouc. Jak toto téma zpracujete, je však zcela na vás!
• Každý soutěžící může do soutěže přihlásit právě jednu fotografii.
• Své fotografie posílejte na soutez@hc-olomouc.cz a nezapomeňte připojit své jméno a e-mail, na kterém vás můžeme v případě výhry kontaktovat.