První utkání Kohouti sehráli na ledě Jihlavy, kde se už ve 12. minutě ujali vedení zásluhou Petra Strapáče, v odpověď však přišel tlak Jihlavy a dvě branky, kterými se zápas překlopil ve prospěch Dukly. „Před zápasem jsme nechtěli být vylučováni, bohužel jsme na to doplatili prvním jihlavským gólem, který je víc povzbudil. U druhého gólu jsme si nepohlídali střídání, ale zase to byl náš první zápas. Chyby se stávají, teď jde jen o to mít zpětnou vazbu ze zápasu, poučit se z chyb a další zápas posunout na vyšší level,“ prozradil Jakub Galvas.

⇒ Obránce Jakub Galvas

I přes bojovný výkon už se Hanákům vyrovnat nepodařilo, a v prvním přípravném utkání tak prohráli 1:2. „Myslím si, že výkon nebyl úplně špatný, bohužel jsme neproměnili nějaké šance a nedali víc gólů. Samozřejmě nás podržel i Braňo (pozn. Branislav Konrád) vzadu,“ chválil svého brankáře hráč s číslem 79.

Sám Galvas odehrál toto utkání po boku zkušeného Jiřího Ondruška a spolupráci si po zápase velmi pochvaloval. „Jirku už znám dva roky, tak zhruba vím, co od něj čekat. Baví mě hrát s ním, takže aspoň za mě můžu říct, že jsem spokojený,“ uzavřel Jakub Galvas.