HC Olomouc pomohl vybrat pro Janu Ryšánkovou více než sedmdesát tisíc korun!

Klub
O L O M O U C – Kohouti se v předcházejících týdnech zapojili do charitativní akce na podporu mladé maminky Jany Ryšánkové, která trpí rakovinou tkáně. Společně s Konto našeho srdce HC VERVA Litvínov, Nové háro a Nadace Unipetrol uspořádali sbírku, do které se mohli fanoušci zapojit skrze dobročinnou sbírku, koupi charitativních předmětů, ale i aukci podepsaného dresu Zbyňka Irgla. Ten byl nakonec vydražen za neuvěřitelných 25.900 Kč! Společně s vybranými penězi při utkání Litvínova s Vítkovicemi, nakonec Jana Ryšánková dostala šek na 73.189 Kč. Kromě toho dostala z rukou generálních manažerů HC Olomouc a HC Verva Litvínov, Erika Fürsta a Jiřího Šlégra, také speciální růžový dres s logy obou klubů a vhodila slavnostní buly při zápase těchto týmů.