HC Olomouc velmi děkuje fanouškům, kteří nepožadují vrácení vstupného!

Klub
O L O M O U C – Nádherné gesto od fanoušků kohoutů! Podobně jako v Karlových Varech se i zástupcům olomouckého klubu ozývají ve velkém počtu majitelé vstupenek na druhé utkání předkola Generali Česká pojišťovna play off Tipsport extraligy, kteří nepožadují vrácení vstupného. Klub děkuje za jejich neskutečnou podporu! „Byl jsem opravdu ohromen, když se nám v hojném počtu ozývali fanoušci s tím, že peníze z jejich vstupného máme použít na úhradu ztráty vzniklé povinností odehrát zápas bez diváků. Tento krok jsem od nich nečekal, ale velmi mě těší, že jim na klubu tolik záleží. Opravdu jim moc děkuji,“ prozradil Erik Fürst, generální manažer klubu.

Na základě mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví ze dne 10. 3. 2020 bylo rozhodnuto, že druhé utkání předkola Generali Česká pojišťovna play off Tipsport extraligy hrané právě 10. 3. 2020 bude bez účasti diváků. Naneštěstí tou dobou bylo již vydáno velké množství vstupenek na tento zápas. A zatímco HC Olomouc stále řeší, jak a kdy vrátit vstupné za toto utkání, neboť dle nových státních opatření to v nejbližších týdnech nebude možné, začala se klubu ozývat spousta fanoušků s tím, že nepožadují vrácení vstupného. Klub je podle nich má použít na úhradu ztrát, které vznikly povinností odehrát utkání bez diváků.

„Je to naprosto neskutečná věc a jenom to dokazuje, jak jsou olomoučtí fanoušci úžasní a jak jim klub leží na srdci. Nás hráče o to více mrzí, že jsme jim letos nemohli nabídnout více zápasů v play-off,“ lituje Martin Vyrůbalík, kapitán A-týmu.