Hituj! Skóruj! Blokuj! Na pátečním utkání nebude chybět Radegast index zóna!

Klub
O L O M O U C – V pátek 28. února čeká na kohouty opravdu atraktivní zápas, na svém ledě přivítají úřadujícího mistra, Oceláře Třinec. To však není zdaleka všechno, na co se v pátek můžete těšit. Pro fanoušky bude připravená také Radegast index zóna hokejových bojovníků, ve které si budete moci na vlastní kůži vyzkoušet pocity hráčů v nejrozličnějších hokejových situacích!

Radegast index zóna hokejových bojovníků míří na Zimní stadion v Olomouci již v pátek 28. února při zápase proti Třinci!

Chceš zažít na vlastní kůži tu pravou hokejovou hořkost? Vyzkoušej si, čemu všemu dokáží čelit naši obránci a probuď v sobě pravého bojovníka!

Čekají na tebe 3 stanoviště:

1. Hitovací trenažér
    Vyzkoušej si bodyček na vlastní kůži.
  2. Střelba na bránu
    Získej co nejvíce plusových bodů.
  3. Virtuální realita
    Vyzkoušej si ve virtuální realitě, jak se cítí naši hráči, když se přímo proti nim řítí soupeřova střela!

Radegast hořká výzva odvahy

Pro 2 nejstatečnější je o 2. přestávce připravena hořká výzva odvahy! Pokud si chceš na vlastní kůži zažít adrenalin na ledě, tak běž a vyzkoušej si naše stanoviště a třeba právě ty půjdeš na led!.

Těšit se můžeš i na 3D fotostěnu, střelbu triček Radegast, a to přímo mezi fanoušky na tribuny.