Hledáme klubového/vou redaktora/ku!

Klub
O L O M O U C - Chcete se stát součástí klubu HC Olomouc? Chcete spolupracovat v kolektivu skvělých lidí? Rozšiřte naše řady a staňte se novou posilou našeho klubu!

Rádi bychom rozšířili naši redakci, a to převážně směrem k mládeži. Pokud budete podávat dobré výkony, můžeme vám slíbit, že si vyzkoušíte práci také pro A-tým.

Co z toho budete mít kromě skvělých zážitků?

Vstup na hokeje zdarma, finanční odměnu či skvělou partu lidí. Poznáte také samozřejmě více osobně hráče našeho týmu.

Jedná se o ideální příležitost pro studenty středních či vysokých škol, avšak pokud jste starší, nezoufejte. I vy budete vítání!

U nás si budete moci vyzkoušet:

• Rozhovory,
  • Reportáže ze zápasů,
  • Psaní textových přenosů na Onlajny.com,
  • A mnoho dalšího, záleží jen na vás!

Požadujeme:

• Dobrou znalost českého jazyka,
  • Orientaci v hokejovém prostředí,
  • Nadšení pro práci.

Pokud vás nabídka zaujala, napište nám na email: vsecispolu@hc-olomouc.cz. Do předmětu pak napište Redakce HCO - nábor. Nemusíte posílat žádný obsáhlý životopis, stačí jen několik vět o sobě. Popřípadě, pokud už máte s redaktorskou prací nějaké zkušenosti, můžete připojit i ukázku vaší dosavadní tvorby. Těšíme se na vás!