Hráči HC Olomouc v karanténě, vládní opatření zastavila hokej na dva týdny

Klub
O L O M O U C – Hráči a realizační mužstvo olomouckého A-týmu tento týden podstoupilo testy na COVID-19 a u osmnácti otestovaných byl pozitivní nález. Celé A-mužstvo s realizační tým zamířilo do karantény. Nejen z tohoto důvodu ale kohouti neodehrají několik následujících utkání. Kvůli vládním opatřením z 8. 10. jsou s platností od 12. 10. přerušeny veškeré profesionální soutěže včetně zápasů Tipsport extraligy ledního hokeje. Toto opatření platné po dva týdny se týká také mládežnických tréninků i zápasů na ZS Olomouc.
„Děkujeme všem fanouškům a partnerům za podporu a přízeň v této pro všechny složité době. Přejeme každému hodně sil, pevné zdraví a snad se co nejdříve znovu potkáme na našem zimním stadionu,“ věří Simon Vejtasa, marketingový manažer HC Olomouc.