Informace k domácím zápasům HC Olomouc – COVID opatření a vstupy pro fanoušky

Klub
O L O M O U C – Jelikož vládní opatření stále přetrvávají, připravili jsme pro vás přehledné informace, které vám objasní podmínky návštěvy olomouckého zimního stadionu. Od 8. 10. zároveň dochází ke změně vstupu pro permanentkáře a držitele jednorázových vstupenek.

COVID opatření

Pokud chcete navštívit domácí zápasy HC Olomouc, je nutné dodržovat veškerá aktuální opatření Vlády ČR a Ministerstva zdravotnictví. Na základě opatření ze dne 22. 11. 2021 má každý návštěvník starší 12 let povinnost se při vstupu na zimní stadion prokázat jedním z níže uvedených potvrzení:

• O očkování – v případě jednodávkové vakcíny potvrzení o uplynutí minimálně 14 dní od podání dávky, v případě dvoudávkové vakcíny potvrzení o uplynutí minimálně 14 dní od podání 2. dávky.
  • O prodělání onemocnění COVID-19 v posledních 180 dnech.
Při vstupu na zimním stadionu a pobytu v něm musí mít návštěvník řádně nasazený (zakrývající nos i ústa) respirátor nejméně třídy FFP2, či KN95.

Vstup na zimní stadion

Od zápasu s HC Oceláři Třinec, hraného 8. 10. 2021, dojde k úpravě vstupů fanoušků na olomoucký zimní stadion. Pro držitele jednorázových vstupenek budou ke vstupu sloužit vchody s turnikety (vstup recepce, magistrát, Billa – viz plánek níže, barva fialová), majitelé celosezónních permanentních vstupenek a permanentek na základní část ke vstupu využijí vstupy s telefony (vstup magistrát, Billa – na plánku zelenou barvou). Vstupy vedle recepce (ty bez turniketů) jsou určeny pro VIP a novináře.

Z DŮVODU COVID OPATŘENÍ PROSÍME FANOUŠKY, ABY NA DOMÁCÍ ZÁPASY PŘICHÁZELI S DOSTATEČNÝM ČASOVÝM PŘEDSTIHEM A PŘEDKLÁDALI POTVRZENÍ BEZ VYZVÁNÍ. DĚKUJEME.