Informace k předprodeji na atraktivní derby se Zlínem

Klub
O L O M O U C – Olomoučtí hokejisté hrají v poslední době ve fantastické formě. Pět vítězných duelů v řadě jen potvrzuje herní pohodu kohoutů na ledě. Další domácí utkání tak znovu slibuje pro olomoucké fanoušky velkou podívanou, do plecharény navíc v pátek 7. prosince v tradičních 18:00 zamíří regionální rival ze Zlína. Vstupenky na moravské derby jsou již k dispozici v sítí Ticketportal, zároveň je připraven i termín osobního předprodeje na pokladnách Zimního stadionu, který tentokráte vyšel na čtvrtek 6. prosince od 16:00 do 17:00. V den samotného zápasu pak bude zbytek neprodaných lístků v prodeji na prodejních místech na místě konaní, kasy se otevírají minimálně dvě hodiny před startem duelu.