Informace k předprodeji na utkání s Chomutovem

Klub
O L O M O U C – Konečně zase doma! Olomoučtí hokejisté se po čtyřech výletech na stadiony soupeřů a přesně 14 dnech vrátí zpátky na domácí půdu. Kohouty totiž čeká v rámci tuhého extraligového boje souboj s Chomutovem, nad nímž v probíhající sezóně zatím nezvítězili. Změní se to 27. ledna? Na extraligový duel startující v 17:00 již byl zahájen předprodej v síti Ticketportal (stejně jako i na únorové zápasy s Třincem a Litvínovem). Jako tradičně bude prodej vstupenek probíhat i na pokladnách olomouckého Zimního stadionu. Konkrétně v sobotu 26. ledna od 10:00 do 11:00. Zbytek neprodaných lístků pak bude k dispozici na stejném místě v den konání utkání Tipsport extraligy, prodejní místa v neděli otevírají dvě hodiny před plánovaným úvodním buly.