Informace k předprodeji na utkání s Karlovými Vary a Kometou Brno

Klub
O L O M O U C – Olomoucké hokejisty čeká po letošní druhé reprezentační pauze další napínavá utkání. Kohouti mají velkou šanci pojistit si pro vstup do nového kalendářního roku účast v elitní pětce Tipsport extraligy. Do víru nejvyšší soutěže vstoupí poprvé netradičně uprostřed týdne, ve středu 19. prosince v 18:00, kdy přivítají Karlovy Vary. Internetový předprodej na toto utkání odstartoval v síti Ticketportal už v listopadu, osobní předprodej pak proběhne na pokladnách Zimního stadionu v úterý 18. prosince od 15:00 do 17:00. Ve stejný čas můžete zakoupit lístky na již dlouho očekávané derby s brněnskou Kometou, jehož start je naplánován na středu 26. prosince od 18:00. Na tento zápas platí z důvodu velkého zájmu speciální ticketingový režim. Bližší informace najdete níže.

Předprodej na utkání s Kometou Brno 26. prosince

Předprodej na pokladnách zimního stadionu bude probíhat v následujících termínech: pondělí 17. prosince od 15:00 do 17:00
úterý 18. prosince od 15:00 do 17:00
úterý 25. prosince od 16:00 do 17:00

Internetový předprodej na portálu Ticketportal bude spuštěn 20. prosince v 9:00. V den utkání budou pokladny otevřené od 16:00, tedy dvě hodiny před začátkem utkání.
Upozorňujeme, že je možné koupit maximálně 4 vstupenky na osobu!