Informace k předprodeji na utkání s Mladou Boleslaví

Klub
O L O M O U C – Hanáčtí hokejisté mají v posledních dnech pořádně nabitý program. Tvrdý zápasový itinerář Tipsport extraligy je nyní neúprosný, během deseti dnů totiž odehrají hned pět náročných zápasů. Tím dalším domácím bude v pátek 30 listopadu od 18:00 souboj s Mladou Boleslaví, která okupuje spodní příčky ligové tabulky. Jak se kohouti popasují s houževnatým soupeřem pod vedením Miloslava Hořavy? Vstupenky už jsou od začátku listopadu v síti Ticketportal, naplánován je taktéž tradiční předprodej, který proběhne ve čtvrtek 29. listopadu od 16:00 do 17:00 na pokladních Zimního stadionu. V den utkání pak bude možné zbylé lístky získat v doprodeji na prodejních místech v místě konání, které budou otevírat dvě hodiny před startem zápasu.