Informace k předprodeji na utkání s Plzní

Klub
O L O M O U C – Olomoucké hokejisty čeká v pátek 12. října v 18:00 další domácí zápas v rámci boje v Tipsport extralize. Tentokrát do plecharény zavítají hokejisté Škody Plzeň, tedy již tradiční soupeř Hanáků v play-off. Tentokrát bude navíc duel okořeněn návratem útočníka Jana Eberleho do svého dlouholetého působiště. V pondělí dopoledne již odstartoval on-line předprodej na platformě Ticketportal, zbylé vstupenky pak bude možno i zakoupit i při tradičním osobním předprodeji, který je naplánován na pokladnách Zimního stadionu ve čtvrtek 11. října od 16:00 do 17:00. Prodej lístků proběhne i v den zápasu na místě konání, prodejní místa budou otevřena minimálně dvě hodiny před začátkem utkání.