Informace k předprodeji na utkání s Třincem

Klub
O L O M O U C – Olomoučtí fanoušci se přeci jen dočkají prvního přípravného zápasu na domácí půdě! Po zrušeném duelu se Slovanem Bratislava se jím tak neplánovaně stane souboj s Třincem, letošním extraligovým finalistou, který začne ve čtvrtek 8. srpna v 17:00. Internetový předprodej na tento zápas odstartoval již v pondělí 6. srpna, jako tradičně však pořádající klub nabízí možnost i předprodeje na pokladnách Zimního stadionu. Ten je naplánován na středu 8. srpna od 16:00 do 17:00. Zbylé vstupenky pak půjdou do prodeje v den utkání, pokladny budou otevřeny minimálně dvě hodiny před startem utkání. Berte prosím na vědomí, že pokladna ze strany ZS u Slovanského domu bude před všemi přípravnými zápasy zavřená.