Informace k předprodeji na utkání s Třincem

Klub
O L O M O U C – Pozor, poslední zápas před repre pauzou je tady! Olomoučtí hokejisté se znovu po pěti dnech podívají na domácí půdu, neboť je čeká v pátek 1. února od 18:00 velmi důležitý duel s Třincem. Oceláři se momentálně nacházejí v předních patrech, kvalita hokeje je tak zaručena. V dresu hostí se navíc ukáže olomoucký odchovanec Petr Vrána, který do slezského klubu nedávno zamířil coby exkapitán Sparty. Předprodej vstupenek již minulý týden odstartoval na webových stránkách Ticketportalu, neprodané lístky pak půjde zakoupit i na pokladnách olomouckého Zimního stadionu, které budou otevřeny ve čtvrtek 31. ledna od 16:00 do 17:00 a v samotný den zápasu, kdy se prodejní místa otevírají dvě hodiny před oficiálním startem.