Informace k předprodeji vstupenek na první utkání s Kometou v roce 2020

Klub
O L O M O U C – Hned v úvodu nového roku 2020 čeká Kohouty na domácím ledě atraktivní moravské derby. V probíhající sezóně už třetí. Na olomoucký zimní stadion dorazí 10. ledna brněnská Kometa, a protože se i tentokrát dají očekávat dlouhé fronty, mají fanoušci znovu možnost využít včasného předprodeje. Poprvé si můžete své místo na utkání zajistit v rámci předprodeje už v pondělí 6. ledna od 16 do 18 hodin. O den později, tedy v úterý 7. ledna ve 12 hodin, bude spuštěn on-line předprodej. Vstupenky bude možné zakoupit také v den utkání. Pokladny budou otevřeny dvě hodiny před zápasem, tedy od 16 hodin. Více informací (včetně důležité pro hostující fanoušky) naleznete v článku.
Předprodej na zápas s HC Kometa Brno hraný v pátek 10. ledna bude zahájen v pondělí 6. ledna. Níže je uveden seznam dnů pro předprodej a prodej vstupenek:

• pondělí 6. ledna od 16 do 18 hodin – předprodej na pokladnách ZS
  • úterý 7. ledna od 12 hodin – spuštěn on-line předprodej
  • čtvrtek 9. ledna od 16 do 17 hodin – předprodej na pokladně ZS
  • pátek 10. ledna, dvě hodiny před začátkem zápasu – prodej na pokladnách ZS

Limit pro nákup vstupenek v pondělním předprodeji je 5 ks na osobu.

DŮLEŽITÁ INFORMACE PRO FANOUŠKY KOMETY BRNO!

Žádáme fanoušky Komety Brno, aby si kupovali vstupenky pouze do hostujících sektorů C, tj. do sektorů C1, C2, C3, C Stání, C3 Hosté. Z bezpečnostních důvodů nebudou fanoušci Komety Brno vpuštěni do ostatních sektorů, případně budou z těchto sektorů vykázáni do hostujících sektorů C.