Prodej vstupenek

Na zápas HC Olomouc – HC Kometa Brno hraný 13. 8. 2020 půjde do prodeje maximálně 1 000 vstupenek. Předprodej pro majitele permanentních vstupenek na sezónu 2020/2021 bude probíhat v úterý 11. 8. od 16 do 18 hodin na pokladně zimního stadionu. Volný předprodej bude probíhat ve středu 12. 8. od 16 do 18 hodin na pokladně zimního stadionu. Od čtvrtka 13. 8. od 9 hodin bude spuštěn internetový předprodej zbývajících vstupenek. V den zápasu bude probíhat také klasický prodej na pokladnách zimního stadionu od 15 hodin. Cena jedné vstupenky je 100 Kč. Limit pro nákup vstupenek je 5 ks na osobu. Vstupenky se budou prodávat pouze na sedadla, která byla z důvodu bezpečnosti osob na zimním stadionu určena k prodeji. Je tedy možné, že si majitelé permanentek na sezónu 2020/2021 nebudou moci pořídit vstupenku na svou sedačku, ale budou si muset vybrat jiné místo.Pro diváky budou připraveny 2 neprůchozí sektory (oddělené mobilními zábranami): sektor A + D (spojený tribunami A a D) a sektor B + C (spojený tribunami B a C). Vchody do těchto sektorů jsou rozděleny dle schématu níže. Pro sektor A + D bude připraven vchod u recepce. Pro sektory B + C budou přichystány vchod pod schody u budovy Magistrátu města Olomouce a vchod pod schody od Billy (od ulice Hynaisova).

K dispozici budou pouze místa na sezení, sektory D stání a C stání budou uzavřeny. Žádáme diváky, aby se usadili pouze na místo, na které si pořídili vstupenku. Diváci při vstupu na zimní stadion, pohybu a sezení musí mít nasazenou roušku, či použít jiné zakrytí nosu a úst. Prosíme také diváky, aby dodržovali dvoumetrové rozestupy a neshlukovali se.

Informace pro permanentkáře a vozíčkáře

Vzhledem k vládním opatřením a bezpečnosti osob na zimním stadionu už při předprodeji permanentek byl HC Olomouc nucen vyjmout z výhod permanentních vstupenek pro sezónu 2020/2021 volný vstup na veškerá přípravná utkání, včetně Generali Česká Cup. Aktuální vládní opatření toto stále neumožňují, a proto na tento zápas bohužel není možný volný vstup pro majitele permanentních vstupenek. Pokud samozřejmě postupem času dojde k uvolnění opatření do takové míry, že by bylo možné všechny majitele permanentních vstupenek na sezónu 2020/2021 vpustit bez potíží na přípravná utkání, klub jim samozřejmě volný vstup umožní, jak tomu bývalo už řadu let předtím. Na utkání také neplatí volný vstup pro děti s výškou do 120 cm a hráčské karty.

Mrzí nás to, ale z důvodu opatření a nařízení o pohybu osob v blízkosti hrací plochy a prostorů určených výhradně pro hráče nejsme schopni zajistit místa pro vozíčkáře, a ani jim tak nebude umožněn volný vstup.

Děkujeme za pochopení a z důvodu bezpečnosti nás všech dodržování nastavených pravidel a opatření!