Informace o prodeji vstupenek na zápas proti Bílí Tygři Liberec

Klub
O L O M O U C – Předprodej vstupenek na zápas HC Olomouc – Bílí Tygři Liberec hraný 20. 9. od 17 hodin bude zahájen ve čtvrtek 17. 9., kdy bude možné od 17 hodin si lístky pořídit přes internet. V sobotu 19. 9. od 10 do 11 hodin bude možné zakoupit vstupenky na pokladně ZS. V den zápasu bude od 15 hodin probíhat prodej vstupenek na pokladnách ZS. VSTUPENKY SE BUDOU PRODÁVAT POUZE NA SEZENÍ! Časy, termíny a místa předprodeje se mohou měnit v závislosti na opatřeních vlády a krajských institucí a bezpečnosti osob na zimním stadionu.

Prodej vstupenek

Předprodej vstupenek na zápas HC Olomouc – Bílí Tygři Liberec hraný 20. 9. od 17 hodin odstartuje on-line prodejem ve čtvrtek 17. 9. od 17 hodin. V sobotu 19. 9. od 10 do 11 hodin bude možné pořídit si lístky na pokladně ZS. V den zápasu bude od 15 hodin probíhat také klasický prodej na pokladnách zimního stadionu. VSTUPENKY SE BUDOU PRODÁVAT POUZE NA SEZENÍ! Vstupenky se budou prodávat pouze na sedadla, která byla z důvodu bezpečnosti osob na zimním stadionu určena k prodeji. Držitelé permanentních vstupenek budou moci usednout na svá místa.

Pro diváky bude připraveno 7 sektorů: sektor 1 tvořený tribunami A1, C1 a C2 (řada 1 až 4 místa 1 až 13 + řada 5 místa 1 až 12); sektor 2 tvořený tribunami A2, A3; sektor 3 tvořený tribunami A4, A5; sektor 4 tvořený tribunami D1, D2, D3; sektor 5 tvořený tribunami B4, B5; sektor 6 tvořený tribunami B2, B3 a sektor 7 tvořený tribunami B1, C3 a C2 (řada 1 až 4 místa 15 až 27 + řada 5 místa 14 až 26). Vchody do těchto sektorů jsou rozděleny následovně: pro sektory 1, 2 a 3 bude připraven vchod u recepce, pro sektory 4 a 5 bude přichystán vchod pod schody od Billy (od ulice Hynaisova), pro sektory 6 a 7 vchod pod schody u budovy Magistrátu města Olomouce.

K dispozici budou pouze místa na sezení, sektory D stání a C stání budou uzavřeny. Žádáme diváky, aby se usadili pouze na místo, na které si pořídili vstupenku. Diváci při vstupu na zimní stadion, pohybu a sezení musí mít nasazenou roušku, či použít jiné zakrytí nosu a úst.

Informace pro vozíčkáře

Mrzí nás to, ale z důvodu opatření a nařízení o pohybu osob v blízkosti hrací plochy a prostorů určených výhradně pro hráče nejsme schopni zajistit místa pro vozíčkáře, a nebude jim tak umožněn volný vstup. Na utkání také neplatí volný vstup pro děti s výškou do 120 cm a hráčské karty.

Děkujeme za pochopení a z důvodu bezpečnosti nás všech dodržování nastavených pravidel a opatření!