Informace pro fanoušky na invalidním vozíku a jejich doprovod

O L O M O U C – Nová sezóna se kvapem blíží, už v pátek čeká Hanáky první zápas, v neděli se pak poprvé představí také na svém ledě. Podobně jako loni, také letos mohou fanoušci na invalidním vozíčku spolu s jednočlenným doprovodem navštěvovat domácí utkání zcela zdarma. Podmínkou však je nahlásit účast na zápase nejdříve 24 hodin před úvodním buly.

Držitelé průkazu ZTP využívající invalidní vozík mohou navštěvovat utkání HC Olomouc na volný lístek také během sezóny 2019/2020. Účast na zápase je však potřeba nahlásit nejdříve 24 hodin před startem daného utkání, a to na e-mail akreditace@hc-olomouc.cz. V e-mailu uveďte jméno a příjmení držitele ZTP, případně také jméno a příjmení osoby, která vozíčkáře doprovází (doprovázet smí pouze jedna osoba). Maximální kapacita na jednom zápase je šest držitelů průkazu ZTP a jejich doprovod.

Volné vstupenky pak budou připraveny k vyzvednutí u PRESS vchodu (nalevo od vrátnice), kde je nutné nahlásit jméno žadatele i jméno doprovodu a předložit k ověření průkaz totožnosti. Vstupovat lze i nadále přes PRESS vchod.

Umístění plochy pro návštěvníky s průkazem ZTP/ZTP-P a jejich doprovod: