Jan Eberle bude Kohoutem i v příští sezóně! Na Hané o rok prodloužil

Klub
O L O M O U C – Letošní sezóna se pomalu, ale jistě blíží ke konci. Už teď se však pracuje na přípravách na tu další. Olomoucké vedení nezahálí a mimo jiné průběžně pracuje na úpravách smluv stávajících hráčů. Prvním z Kohoutů, který se olomouckému klubu upsal na další rok, je útočník Jan Eberle.

Odchovanec Kladna přišel do Olomouce před sezónou 2015/2016, během níž si v 57 kolech připsal 12 bodů. Neúnavnému bojovníkovi pak bylo hostování na Hané prodlouženo o další rok. V letošní sezóně nastupoval Eberle především ve druhém útoku. Na konci roku pak byla trojice ve složení Burian - Sundher - Eberle k nepřehlédnutí.

Útočník nosící na dresu číslo patnáct nasbíral v sezóně 2016/2017 prozatím 22 bodů za devět gólů a třináct asistencí. Jana Eberleho tak fanoušci uvidí mezi mantinely olomouckého stadionu i v příštím roce. Rodák z Kladna se totiž rozhodl podepsat s Olomoucí další roční smlouvu.