Ještě před startem nové sezóny proběhlo už čtvrté setkání s partnery HC Olomouc

Redakce
O L O M O U C – Ještě před startem nové sezóny, přesněji po divokém utkání s brněnskou Kometou, proběhlo v prostorách jedné z VIP už počtvrté tradiční setkání zástupců olomouckého klubu s těmi, bez nichž by klub z Hané mohl fungovat jen stěží, tedy se sponzory a partnery HC Olomouc. Během neformálního setkání došlo na diskuzi o proběhlém utkání, změnách v kádru nebo letošním očekávání a řadu osobních otázek.
Hned po utkání s Kometou se část sponzorů a partnerů olomouckého klubu sešla společně se zástupci vedení HC Olomouc, tedy marketingovou manažerkou Zuzanou Němcovou, generálním manažerem Erikem Fürstem nebo třeba trenéry Janem Tomajkem a Zdeňkem Motákem, v prostorách VIP. Hosté se na úvod dozvěděli, jak jsou trenéři nebo generální manažer spokojeni nejen s výkonem proti Kometě, ale i během přípravy a dozvěděli se také, jaké jsou plány a očekávání pro nadcházející ročník. O něco později se pak sponzoři a partneři klubu setkali také s hráči olomouckého áčka. Mezi hosty zavítali nováčci Marek Hecl, Lukáš Klimek, nejnovější člen kohoutího kádru Rostislav Olesz nebo nejmladší z olomoucké party, Tobiáš Handl.