Hned po utkání s Kometou se část sponzorů a partnerů olomouckého klubu sešla společně se zástupci vedení HC Olomouc, tedy marketingovou manažerkou Zuzanou Němcovou, generálním manažerem Erikem Fürstem nebo třeba trenéry Janem Tomajkem a Zdeňkem Motákem, v prostorách VIP. Hosté se na úvod dozvěděli, jak jsou trenéři nebo generální manažer spokojeni nejen s výkonem proti Kometě, ale i během přípravy a dozvěděli se také, jaké jsou plány a očekávání pro nadcházející ročník. O něco později se pak sponzoři a partneři klubu setkali také s hráči olomouckého áčka. Mezi hosty zavítali nováčci Marek Hecl, Lukáš Klimek, nejnovější člen kohoutího kádru Rostislav Olesz nebo nejmladší z olomoucké party, Tobiáš Handl.