Mora se v Liberci gólově odvázala. Šest branek v síti soupeře měli příznivci olomouckého klubu možnost vidět poprvé v ročníku. „Myslím si, že jsme celkem dobře sehráli přesilovky. To tak vyplynulo ze hry. Podle mě oba týmy místy tahaly za kratší konec, a celou dobu se to překrývalo. Jsme ale samozřejmě rádi, že se vítězné misky vah překlopily na naši stranu,“ zhodnotil Kucsera šestigólové představení.

⇒ Útočník Lukáš Kucsera

Zápas nabídl pozitivní pohled na věc z hlediska celkové produktivity. Doposud stály výsledky hodně na výkonech první lajny, ve které donedávna hrál i Kucsera. Proti Liberci se však bodově hojně zapojil i druhý útok, který dohromady nastřádal šest bodů (3+3). „Pořád se tak nějak trápíme s tím, že góly u nás střílí pouze jedna lajna. Bylo super, že jsme se přidali i ostatní,“ prohlásil rodák z Opavy.

Pro hanáckého forvarda to byl mimo jiné speciální večer. Kromě vysoké výhry odjížděl s pocitem, že se opět dvakrát gólově prosadil během jednoho klání. Naposledy se mu to povedlo před deseti měsíci. „Řekl bych, že takové šance už jsem v předchozích duelech měl, a jsem rád, že už to tam dvakrát spadlo,“ vyjádřil se dvougólový střelec ke svému počinu.