Jsme rádi, že jsme mohli společně s Olomouc CITY zásnuby na ledě uskutečnit, řekl Cartelli

Klub
O L O M O U C – Během druhé přestávky zápasu mezi Olomoucí a Vítkovicemi čekalo na všechny přítomné velké překvapení. Fiktivní soutěž pro permanentkáře vyhrála Nikola Abrahámová, která však nevěděla, co se vlastně bude dít. Na led olomouckého zimního stadionu přispěchal i její přítel Jakub Jemelka a nečekaně ji požádal o ruku. Když z úst fanynky Nikoly zaznělo „ano“, celý stadion aplaudoval.

„Se snoubenkou dlouho fandíme olomouckému hokeji, proto jsem si říkal, že by to nemusel být špatný nápad. Chtěl jsem být originální. Jednání s klubem bylo na perfektní úrovni, neměl jsem jediný problém. S panem Cartellim byla bezvadná domluva, de facto jsme si jen dvakrát zavolali, potažmo napsali, jednou jsme se sešli a bylo vše domluveno. Děkuji klubu HC Olomouc a Olomouc City za to, že mi zásnuby na ledě umožnili,“ vyjadřoval se Jakub Jemelka, jehož nápad měl sladkou a očekávanou tečku.

Jemelka navíc prozradil, že se mu tep při jednom z největších životních okamžiků nezrychlil. „Jak už jsem říkal hned v neděli, nervozita u mě nebyla. Nevím, jak to, ale nervózní jsem opravdu nebyl,“ doplnil Jemelka.

Svůj komentář poskytl i marketingový manažer Mory Mario Cartelli, který si cenil toho, že tato nevšední událost mohla proběhnout právě v plecharéně. „Jsme rádi, že jsme ve spolupráci s Olomouc City mohli takovou událost uskutečnit. Pan Jemelka nás kontaktoval a společně s Olomouc City jsme mu chtěli vyjít maximálně vstříc. Aby byla přítelkyně pana Jemelky překvapená, vytvořili jsme soutěž s permanentkáři. Myslím, že se celá událost podařila na jedničku,“ řekl spokojeně Cartelli.