Juniorka v přípravě přestřílela Přerov

Ondřej Kubát
O L O M O U C - Junioři HC Olomouc si v přípravném utkání poradili s přerovskými Zubry jednoznačně 6:0. O góly se postupně postarali Čip, Brada, Miczek, Dufka, Konečný a Sedlář. "Bylo to takové klasické přípravné utkání trochu s nádechem derby. Přerov podal velice dobrý, důrazný a bojovný výkon," hodnotil trenér mladíků Mory Kamil Přecechtěl.
⇒ HC Zubr Přerov

Hanáci vedli už od třetí minuty, do přestávky pak přidali ještě jeden gól. Ve druhé části se Olomouc prosadila čtyřikrát a vyhrála nakonec 6:0. "Dokud měli kluci z Přerova sílu, tak byli vyrovnaným soupeřem. Na konci jsme je už přehrávali, jasně jsme dominovali, jen jsme se už neprosadili v koncovce," uvedl trenér Olomouce.

HC Olomouc – HC Zubr Přerov 6:0 (2:0, 4:0, 0:0)

Branky a nahrávky: 3. Čip (Brada), 15. Brada (Dufek), 28. Miczek (Čip, Schejbal), 28. Dufka (Novotný), 37. Konečný (Pezda), 40. Sedlář (Jergl J).

Sestava Olomouce: Motáň (30. Dusík) – Brandýs, Jergl J., Pezda, Kaluža, Dufek, Schejbal, Škůrek, Dufka – Sedlář, Smetana, Voznica – Machala, Husák, Konečný – Brada, Čip, Miczek – Kunce, Novotný, Bartoš. Trenér: Kamil Přecechtěl a Filip Hrbatý.