Juniory čeká o víkendu prestižní turnaj v Pardubicích

Daniel Fekets
O L O M O U C - Už tuto sobotu a neděli čeká olomoucké juniory prestižní Turnaj O Pohár primátora v Pardubicích. Stejná kategorie startovala na tomto turnaji i v minulém ročníku, v konkurenci špičkových českých soupeřů obsadila čtvrtou pozici.

Letošního ročníku turnaje se kromě Olomouce zúčastní i celky domácích Pardubic, Liberce, Sparty a Vítkovic. Průběh zápasů můžete sledovat na stránce onlajny.com. Kompletní zpravodajství vám nabídneme na našich webových stránkách ihned po skončení turnaje.

Rozpis zápasů

Sobota 6. srpna

9:00 Pardubice - Sparta, 11:00 Olomouc - Liberec, 13:00 Sparta - Vítkovice, 15:00 Liberec - Pardubice, 17:00 Vítkovice - Olomouc

Neděle 7. srpna