Kohouti budou znovu prodávat punč! Výtěžek poputuje na podporu Hospice na Svatém Kopečku

O L O M O U C – Stejně jako v minulých letech, i letos si můžete předvánoční období zpříjemnit punčem s olomouckými hokejisty. Kohouti znovu podpoří dobrou věc a zapojí se do projektu Dobrého místa pro život. Ve čtvrtek 30. listopadu od 14 do 22 hodin budou na stánku Dobrého místa pro život prodávat punč společně s herci z Divadla Tramtarie a členy Rotary klubu. Výtěžek poputuje na podporu Hospice na Svatém Kopečku.

Vánoční svátky jsou obdobím, kdy lidé víc než kdy jindy myslí na ostatní. A to nejen na své nejbližší. Po celé republice se rozbíhá několik vánočních sbírek a charitativních akcí a k jedné takové se znovu připojí i Kohouti. Společnost Dobré místo pro život stejně jako v minulých letech organizuje prodej vánočních punčů a výtěžek z prodeje pak věnuje několika různým subjektům.

K prodeji se stejně jako v minulých letech připojí i olomoučtí hokejisté. S hráči HC Olomouc se budete moci setkat ve čtvrtek 30. listopadu, a to od 14 do 22 hodin. Kohouti tentokrát spojili síly s herci z Divadla Tramtarie a členy Rotary klubu, aby podpořili Hospic na Svatém Kopečku. Stánek Dobrého místa pro život najdete blízko ulice Ostružnická v Olomouci.

Na koho a kdy se můžete těšit:

14:00 – 15:00 – Jiří Ondrušek, Roman Vlach

15:00 – 16:00 – Jan Littner