Kohoutí trefa v novém formátu

Redakce
O L O M O U C – S novou sezónou čeká fanoušky olomouckých Kohoutů spousta novinek. Jednou z nich je také zcela nový formát zápasového bulletinu Kohoutí trefa. Ta nyní bude vycházet zhruba každé dva týdny a nabídne zcela nové informace týkající se HC Olomouc.

V předchozích sezónách se fanoušci mohli na nové číslo bulletinu těšit před každým domácím zápasem základní části. Obsahoval ohlédnutí za předchozím utkáním, představení soupeře pro daný den, rozhovor s jedním z hráčů A-týmu týkající se zápasu a přehled výsledků mládeže. Krom rozhovoru s hráčem byl veškerý obsah zaměřen na výsledky utkání a představení soupeře, tedy informace, které fanoušek nalezne na oficiálních webových stránkách klubu a v mnohem podrobnější formě.

Nyní však bude Kohoutí trefa primárně o zajímavostech a informacích, které se na webu jinak neobjevují. Fanoušci se tak mohou těšit na zcela originální obsah týkající se hráčů A-týmu, mládeže, reprezentantů, roztleskávaček, akcí pro fanoušky a dalších věcí. Na nejmenší příznivce Kohoutů bude v některých číslech čekat rubrika jen pro ně, aby ani oni nepřišli zkrátka. Přehled výsledků a soupeřů A-týmu bude v Kohoutí trefě i nadále, ovšem bude pokrývat větší počet zápasů a bude stručnější. A to proto, že nově bude bulletin Kohoutí trefa vycházet jen zhruba každé dva týdny, tedy přibližně na každém třetím domácím utkání. Jedinou výjimkou jsou první dvě čísla, která dělí jen týden.

Se změnou obsahu přichází také změna ceny. Výhodu v tomto případě mají majitelé permanentních vstupenek, které jedno číslo bulletinu vyjde na 25 korun. Pro fanoušky bez permanentky pak bude Kohoutí trefa za 30 korun. Za celou sezónu utratí majitel permanentky dohromady 250 korun za všechna čísla, fanoušci bez permanentky pak 300 korun. V předchozích sezónách vyšel nákup všech jednotlivých čísel bulletinu na 260 korun.

Zcela nové číslo bulletinu si fanoušci mohou koupit na pokladnách zimního stadionu, v nově otevřeném Fanshopu HC Olomouc a před začátkem utkání také u roztleskávaček a kamelotů. Na dalších domácích zápasech, pro které bude aktuální stále stejné číslo, bude bulletin dostupný na pokladnách a ve Fanshopu.

Předběžné termíny publikování jednotlivých čísel Kohoutí trefy:

15. září 2017 – utkání s Libercem
22. září 2017 – utkání s Hradcem Králové
8. října 2017 – utkání s Mladou Boleslaví
22. října 2017 – utkání s Plzní
15. listopadu 2017 – utkání s Třincem
3. prosince 2017 – utkání s Vítkovicemi
22. prosince 2017 – utkání s Hradcem Králové
5. ledna 2018 – utkání s Mladou Boleslaví
21. ledna 2018 – utkání s Plzní
8. února 2018 – utkání s Pardubicemi

Celkově tak vyjde deset čísel Kohoutí trefy. V uvedené termíny bude dané číslo bulletinu k dostání před utkáním také u roztleskávaček a kamelotů.

O tom, že vychází nové číslo bulletinu, budeme fanoušky informovat jak v preview na dané utkání, ale také na sociálních sítích. Prozradíme samozřejmě také to, na co se v konkrétním čísle mohou příznivci Kohoutů těšit.

Doufáme, že vás nový formát Kohoutí trefy zaujme a příjemně obohatí váš čas strávený na zápasech HC Olomouc.