Kohouti zvládli přestřelku na Východě Čech, z Hradce vezou 3 body

Kristýna Nováková
H R A D E C K R Á L O V É – Předposlední utkání základních skupin Generali Česká Cupu přineslo v Hradci zápas plný gólů. Utkání otevřeli domácí, když Lukáš Cingel využil přesilovou hru. Hanáci ale brzy vyrovnali tečí Lukáše Nahodila. Druhá třetina se odehrávala takřka celá v režii olomouckých režisérů. Vedení na olomouckou stranu strhl Vilém Burian, o chvíli později ale srovnal Nedomlel. Pak však přišly dva góly Hanáků, nejprve si hradecká obrana neuhlídala Lukáše Nahodila a chvíli po něm ani Jana Knotka. Ve třetím dějství domácí zabrali a ve 46. minutě se podruhé v zápase prosadil Cingel. V závěru zápasu měl Hradec přesilovou hru 6 na 3, tu ale využít nedokázal, a tak 3 body putují do Olomouce.