Makej s Kohouty

Klub
O L O M O U C - Ve spolupráci s Galerií Šantovka jsme připravili sportovní výzvu (nejen) pro sportovní fanoušky. Vzhledem k tomu, že tato doba vede ke zlenivění a náš pohybový aparát strádá, rozhodli jsme se celou Olomouc i její okolí rozhýbat.

Ve výzvě nazvané „Makej s Kohouty“ hokejisté HC Olomouc postupně ukážou v doprovodu fyzioterapeuta Jakuba Jarolíma různé série cviků. Obě instituce věří, že se k nim veřejnost připojí a všichni společně udělají něco pro svoje zdraví. Výzva začíná v pondělí 02.11. po 17:00 a zabere vždy jen pár minut během dne. Zapojit se veřejnost může také prostřednictvím fotosoutěže, kdy na výherce čekají zajímavé ceny.

„V dnešní době jsou pro profesionální i amatérské sportování dost ztížené podmínky, proto jsme velmi rádi, že s Galerií Šantovka můžeme představit tento projekt. Věříme, že alespoň část fanoušků videa s našimi hráči budou inspirovat a společně si s námi doma zacvičí co nejvíce z vás,“ objasnil důvody vzniku projektu Simon Vejtasa, marketingový manažer klubu. A na koho se ve videích můžete těšit? Postupně si s vámi zacvičí útočníci Jan Knotek, Jakub Navrátil, Tobiáš Handl, Jan Káňa a brankář Branislav Konrád. Jednotlivá videa budou zveřejňována na facebookovém profilu klubu, pro více informací tedy sledujte sociální sítě HC Olomouc i Galerie Šantovka.