Místo trestné chodí hráči na Extra hořkou lavici

O L O M O U C - Od středečního zápasu s Berounem až do konce základní části nechodí hráči na domácích zápasech Mory na trestnou lavici. Ne, že by se najednou začalo hrát bez faulů, či že by je rozhodčí přestali pískat. Hráči za přestupky budou vyloučeni, ale sednout si půjdou na Extra hořkou lavici.

A to díky speciálnímu pivu Radegast Extra hořký, které je garantem fair play a odmění hráče za jejich snahu hrát čistě a s respektem k soupeři. Tým, který v každém domácím zápase HC Olomouc do konce základní části nasbírá méně trestných minut, si odnese sud s Extra hořkým speciálem. Od zápasu s Berounem tedy již s napětím sledujeme nejen skóre, ale i počet trestných minut.

Právě při duelu 38. kola si sud vysloužili olomoučtí borci, kteří nasbírali jen deset trestných minut, naopak Medvědi vyfasovali dokonce jeden osobní trest, celkově se počet jejich trestných minut zastavil na čísle 26.

Jakub Bartoň, Tomáš Zbořil a Štefan Žigárdy, kteří se sudem exhibovali při závěrečné děkovačce, si tak jistě se svými spoluhráči pochutnají na zasloužené odměně.

Radegast Extra hořký je speciální pivo, které uvařili nošovičtí sládci v limitované várce pro první tři měsíce letošního roku. Dát si ho můžete ve stovkách hospod po celé Moravě nebo si ho koupit v lahvi a vychutnat doma třeba při sledování hokejového zápasu.

Speciál je unikátní vyšší dávkou chmele, díky níž má výrazně hořkou chuť a krásné chmelové aroma. Zároveň je chuť plná a charakter piva je příjemně vyvážený a nabízí unikátní zážitek. Podrobnosti o pivu a seznam hospod a obchodů, kde je speciál k dispozici, najdete na www.radegast.cz.

FOTO: Zdeněk Polák