Mora chce proměnit mečbol, potřebuje však podporu fanoušků

Ondřej Kubát
O L O M O U C - Jediné vítězství dělí hokejisty olomoucké Mory od postupu do semifinále první ligy. A první mečbol budou chtít Hanáci zužitkovat už v úterý, kdy od 18 hodin hostí ve vlastní plecharéně v pátém čtvrtfinále HC Benátky nad Jizerou. "Přijďte nás podpořit v hojném počtu, bude to dobré utkání," zve hokejové příznivce obránce Kohoutů Martin Janáček.

Hokejisté Mory dokázali v pátek a v sobotu i díky výtečné podpoře svých fanoušků vybojovat dvě cenná vítězství na venkovním kluzišti. Hanáci tak napravili drobné zaváhání z druhého domácího duelu. "Nálada je dobrá, máme ale před sebou ještě ten nejdůležitější zápas, abychom sérii urvali na naši stranu," ví stabilní člen olomoucké defenzivy Martin Janáček.

Vstupenky na zápas

Předprodej vstupenek bude probíhat v pondělí 5. března od 15:00 do 16:30 a vzhledem k vysokému zájmu i v úterý od 9:00 do 11:00 na sekretariátu zimního stadionu. Pokladny na stadionu otevírají v den zápasu v 17 hodin.

Cena vstupenky je 80 Kč. Doporučujeme fanouškům, aby využili předprodeje, případně přišli před utkáním na stadion s dostatečnou časovou rezervou na nákup vstupenky.

V úterý tak mohou svěřenci Petra Fialy a Jana Tomajka proměnit první mečbol a slavit postup do semifinále. "Poslední krok vždy bývá nejtěžší. Na zápas se ale připravujeme a jsme přesvědčeni, že vyhrajeme," podotýká.

Kohoutům se navíc ve středních Čechách podařilo zlomit Vošvrdovu formu. "Konečně jsme mu dali více gólů, hrajeme dobře, teď to jen přenést do zápasu," přeje si v úterý třiadvacetiletý bek.

"Vošvrda je veliký, těžko se prosazujeme, ale dali jsme v Benátkách šťastné góly, spadlo to tam a jsme za to rádi," vrací se k zápasům na ledě soupeře.

Přijďte v úterý na olomoucký zimní stadion i vy! Pátý duel čtvrtfinálové série mezi Olomoucí a Benátkami nad Jizerou je na programu od 18 hodin.

Tři piva zdarma pro každého fanouška

Každý fanoušek, který si zakoupí vstupenku, obdrží u turniketů poukázku na tři piva Radegast zdarma. Více o akci, která začala už v lednu a pokračuje i při play-off, se dočtete zde.